Zprávy

Dosažení spolupráce s fyzikálním vyšetřovacím centrem

Aby vedení společnosti poděkovalo všem zaměstnancům za jejich tvrdou práci a nezištnou obětavost, věnuje pozornost a přikládá velký význam duševnímu zdraví a fyzickému zdraví každého zaměstnance.Společnost bude pravidelně pořádat skupinové aktivity a teambuildingové aktivity.Ne, toto je opět naše každoroční akce.Je čas na prohlídku fyzického zdraví.Naše akce zdravotní prohlídky všech zaměstnanců letos získala dvojnásobnou úrodu.Nejen, že každý zaměstnanec rozuměl svému fyzickému zdravotnímu stavu, ale náš tým také podepsal smlouvu o dlouhodobé spolupráci s fyzikálním vyšetřovacím centrem.V té době měli naši technici to štěstí, že byli na místě, aby pomohli personálu fyzikálního vyšetřovacího centra vyřešit problém s nefunkčností lékařského ultrazvukového zařízení.Šikovného a profesionálního technického provozu našich techniků si všimli pracovníci centra.Po sérii rozhovorů se fyzikální vyšetřovací středisko dozvědělo, že díky rozsahu služeb týmu a skvělé technologii opravy ultrazvukových sond jsmepodnikání v oblasti oprav lékařských ultrazvukových sondnaše společnost se zabývá je přesně to, co potřebují.Právě taková náhodná pomoc vedla k naší dlouhodobé spolupráci s fyzikálním vyšetřovacím centrem.

sy_20100123044224725031

Fyzikální vyšetřovací centrum je 100% dceřinou společností xxx Health Industry Holdings Co., Ltd., skupiny zdravotních prohlídek a lékařů s významným rozsahem a vlivem v Číně, se sídlem v Šanghaji.V mé zemi je více než 600 středisek fyzického vyšetření ve více než 300 hlavních městech a samotné středisko fyzického vyšetření pro řízení zdraví v Shenzhenu má 15 poboček.V současné době 15 poboček v Shenzhenu podepsalo spolupráci s naší společností a my jim poskytujeme servisní služby pro lékařské ultrazvukové sondy.Naším dalším cílem je tvrdě pracovat na poskytování služeb pro všechna fyzikální vyšetřovací centra společnosti xxx Health Industry Holdings Co., Ltd., pracujme tvrdě společně.

Náš tým může také poskytnout přizpůsobené služby pro příslušenství k lékařským ultrazvukovým snímačům.

Naše kontaktní číslo: +86 13027992113

Our email: 3512673782@qq.com

Náš web:https://www.genosound.com/


Čas odeslání: 22. prosince 2023